Wedstrijdkalender

Hieronder staat het overzicht van alle wedstrijden van het seizoen die nog gespeeld moeten worden. ZVS speelt haar thuiswedstrijden in zwembad De Wellen te 's-Gravendeel.

Bij de kolom 'vertrek' staat hoe laat je voor een wedstrijd aanwezig moet zijn (of gaat vertrekken) bij het zwembad in 's-Gravendeel. Tevens zijn voor de jeugdteams ook de namen vermeld van de ouders die moeten rijden.

In geval van wijzigingen zal dit in de laatste kolom worden weergegeven en wordt een ieder hier bijtijds over geïnformeerd via de e-mail.

Klik hier om alle wedstrijden te zien, in plaats van alleen de nog te spelen wedstrijden.

DatumVertrekAanvangThuis teamUit teamZwembadPlaatsOpmerking
17-11-201811:4512:40ZPB H&L Productions DG5ZVS/Numansdorp DG1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
RIJDEN: Anoek, Jay, Christiaan
15:30De Kempvis CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1RivièrabadSpijkenisse
16:15De Kempvis BJ*1ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1RivièrabadSpijkenisse
16:30BZC/de Lansingh CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De HofsteeBergambacht
16:2517:30Z&PC Rotterdam/Ragnar H4ZVS H1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
RIJDEN: Bas, Daan, Renzo, Yannick
24-11-2018 16:00ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1WSG NieMo (SG) BJ*1De Hoge DevelZwijndrecht
16:45ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1SVH CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
17:20ZPS CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De HofsteeBergambacht
01-12-201813:1014:15SVH DG2ZVS/Numansdorp DG1De WilgenringRotterdam
RIJDEN: Lilian, Casper, Simon
16:00ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1BZC/de Lansingh BJ*1De Hoge DevelZwijndrecht
16:45ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1BZC/de Lansingh CJ*1De Hoge DevelZwijndrecht
02-12-201818:4519:30MNC Dordrecht H7ZVS H1SportboulevardDordrecht
ZONDAG / RIJDEN: Fabian, Gerard, Iwan, Patrick
08-12-2018 16:00De Linge/PCG (SG) CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1BerenschotLeerdam
16:45De Linge/PCG (SG) BJ1ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1BerenschotLeerdam
17:30Z&PC Rotterdam CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportfondsenbad Rdam-NoordRotterdam
17:1517:45ZVS H1SVH H5de Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS/Numansdorp DG1ZZ&PC De Devel DG1de Wellen's-Gravendeel
15-12-2018 16:15ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1MNC Dordrecht BJ2De Hoge DevelZwijndrecht
17:00ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1SCOM/Zeehond/Duck (SG) CM1De Hoge DevelZwijndrecht
17:3018:00ZVS/Numansdorp DG1Poseidon'56 DG1de Wellen's-Gravendeel
18:30ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1Wiekslag CJ*1De Hoge DevelZwijndrecht
18:1518:45ZVS H1Zwemvereniging Westland H2de Wellen's-Gravendeel
05-01-2019 13:3014:0015e Oliebollentoernooi ZVS (jeugd t/m 13 jaar en ouders)~ een waterpolofestijn waar IEDEREEN aan mee kan doen ~de Wellen's-Gravendeel
19:3020:0015e Oliebollentoernooi ZVS (vanaf 14 jaar)~ een waterpolofestijn waar IEDEREEN aan mee kan doen ~de Wellen's-Gravendeel
12-01-2019 15:00MNC Dordrecht CJ2ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1SportboulevardDordrecht
19-01-2019 13:45ZVVS CJ*1ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1De KulkVlaardingen
14:00Wiekslag CM1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportcentrum BlokweerAlblasserdam
15:40d'ELFT BJ1ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1KerkpolderDelft
17:1517:45ZVS H1ZPS H1de Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS/Numansdorp DG1ZPS DG1de Wellen's-Gravendeel
26-01-2019 16:15ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1SVH BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
17:00ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1BZC/de Lansingh CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
17:50ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1ZPB H&L Productions CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
18:4520:00De Linge/PCG (SG) H3ZVS H1BerenschotLeerdam
RIJDEN:
02-02-2019 16:45Zwemvereniging Westland BJ1ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1Zwembad Maesemunde's-Gravenzande
17:45SCOM/Zeehond/Duck (SG) CM1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportcentrum DukdalfBrielle
19:0020:00De Lansingh H2ZVS H1De LansinghKrimpen a/d IJssel
RIJDEN:
09-02-2019 15:45ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1ZPB H&L Productions BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
16:30ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1SCOM/Zeehond/Duck CJ*2De Hoge DevelZwijndrecht
17:15ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Wiekslag CM1De Hoge DevelZwijndrecht
17:3018:00ZVS/Numansdorp DG1De Kempvis DG3de Wellen's-Gravendeel
18:1518:45ZVS H1De Kempvis H4de Wellen's-Gravendeel
16-02-2019 15:00MNC Dordrecht BJ2ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1SportboulevardDordrecht
15:0016:00Poseidon'56 DG1ZVS/Numansdorp DG1De FakkelRidderkerk
RIJDEN: Daniël, Casper, Lucas
17:15Wiekslag CJ*1ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1Sportcentrum BlokweerAlblasserdam
17:1018:25Zwemvereniging Westland H2ZVS H1Maesemunde's-Gravenzande
RIJDEN:
09-03-2019 16:30ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1MNC Dordrecht CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
17:1517:45ZVS H1d'ELFT H3de Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS/Numansdorp DG1SVH DG2de Wellen's-Gravendeel
16-03-201914:2515:30ZVVS H5ZVS H1De KulkVlaardingen
RIJDEN:
19:00de Vliet/AZL BJ*1ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1De FluitLeidschendam
17-03-201912:5514:00ZVVS DG2ZVS/Numansdorp DG1De KulkVlaardingen
ZONDAG / RIJDEN: Anouk, Jay, Christiaan
23-03-2019 16:00ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1De Kempvis BJ*1De Hoge DevelZwijndrecht
16:45ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1De Kempvis CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
17:20ZPS CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De HofsteeBergambacht
17:3018:00ZVS/Numansdorp DG1ZPB H&L Productions DG5de Wellen's-Gravendeel
18:0018:45ZVS H1Z&PC Rotterdam/Ragnar H4de Wellen's-Gravendeel
30-03-2019 16:45WSG NieMo (SG) BJ*1ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1PolderbadNieuwerkerk aan den IJssel
17:05SVH CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1Sportcomplex de WilgenringRotterdam
17:20ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1ZPS CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
06-04-2019 17:00BZC/de Lansingh CJ*1ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1De HofsteeBergambacht
17:30Z&PC Rotterdam CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportfondsenbad Rdam-NoordRotterdam
17:45BZC/de Lansingh BJ*1ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1De HofsteeBergambacht
17:1517:45ZVS H1MNC Dordrecht H7de Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS/Numansdorp DG1SVH DG2de Wellen's-Gravendeel
13-04-201914:4515:30ZZ&PC De Devel DG1ZVS/Numansdorp DG1De Hoge DevelZwijndrecht
RIJDEN: Taro, Lilian, Simon
14:4015:45SVH H5ZVS H1De WilgenringRotterdam
RIJDEN:
16:15ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1De Linge/PCG (SG) BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
17:00ZZ&PC De Devel/ZVS CJ*1De Linge/PCG (SG) CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
17:45ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Z&PC Rotterdam CM*1De Hoge DevelZwijndrecht