Kopen voor je club - Kopen voor ZVS

LET OP: STOPT PER 1 APRIL 2024 (DIT IS GEEN GRAP)

Koop je wel eens online? Zwem- en Waterpolovereniging ZVS doet mee met de slimste clubactie van Nederland. Onze club spaart tot 8% van elke online aankoop bij bekende webwinkels zoals Coolblue, HEMA, Wehkamp, Booking en Bijenkorf. De actie heet Kopen voor ZVS waarvoor speciaal een eigen actiepagina is gemaakt. Leden én bekenden kopen en sparen online voor onze club. Hoe meer bekendheid, hoe hoger de opbrengst. Deze extra inkomsten willen wij natuurlijk niet mislopen. Kopen voor ZVS is helemaal van deze tijd: Iedereen kan eenvoudig meedoen vanuit de luie stoel. Zo eenvoudig is het! Het kost geen geld, geen tijd, geen moeite en slechts één muisklik extra.

De aangesloten webshops geven een vergoeding voor het aanbrengen van kopers. Deze vergoeding is een vast bedrag per aankoop óf een percentage van het aankoopbedrag. En via de actiepagina wordt elke aankoop geregistreerd en wordt de vergoeding aan Zwem- en Waterpolovereniging ZVS toegekend.

Als je eenmaal op deze website bent, kun je een keuze maken een aantal bekende webwinkels. Er is ook een superhandige promotie-toolbox te vinden alsmede extra tips over hoe je optimaal gebruik kunt maken van deze de actiepagina en hoe deze te promoten. Denk maar eens aan WhatsApp, Facebook, Instagram en dat soort mogelijkheden. Natuurlijk behoort het ophangen van briefjes ook tot de mogelijkheden. Oh ja, weet je wat ook zo handig is? Iedereen kan er gebruik van maken, dus informeer familie, vrienden, collega’s etc. over deze nieuwe actie waardoor nóg meer mensen er gebruik van kunnen maken. De actuele stand is altijd terug te vinden zowel de verenigings- als actiepagina.

Let op, de actie werkt alleen als via de actiepagina een aankoop wordt gedaan. Het is anders niet mogelijk om de aankoop te linken aan onze vereniging.

Klik op de onderstaande afbeelding om naar de actiepagina Kopen voor ZVS te gaan.

Klik, shop en spaar