Wedstrijdkalender

Hieronder staat het overzicht van alle wedstrijden van het seizoen die nog gespeeld moeten worden. ZVS speelt haar thuiswedstrijden in zwembad De Wellen te 's-Gravendeel.

Bij de kolom 'vertrek' staat hoe laat je voor een wedstrijd aanwezig moet zijn (of gaat vertrekken) bij het zwembad in 's-Gravendeel. Tevens zijn voor de jeugdteams ook de namen vermeld van de ouders die moeten rijden.

In geval van wijzigingen zal dit in de laatste kolom worden weergegeven en wordt een ieder hier bijtijds over geïnformeerd via de e-mail.

Klik hier om alle wedstrijden te zien, in plaats van alleen de nog te spelen wedstrijden.

DatumVertrekAanvangThuis teamUit teamZwembadPlaatsOpmerking
18-09-202116:3017:00ZVS EG*1Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2De Wellen's-Gravendeel
---17:25ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1WP Residentie/DES CM 1De Hoge DevelZwijndrecht
17:0518:10ZVVS H3ZVS H1De KulkVlaardingen
Rijden: Wessel, Dennis en Robert
17:5018:55ZVVS H5ZVS H2De KulkVlaardingen
Rijden: David, Fabian en Gijs
19-09-2021---15:45Z&PC Rotterdam Da3ZPC Numansdorp Da1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
25-09-202112:1013:15SVH EG3ZVS EG*1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
Rijden:
---16:30De Linge/PCG CM*1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1BerenschotLeerdam
17:3018:00ZVS H2ZPB H&L Productions H7De Wellen's-Gravendeel
02-10-202112:2013:15ZPB H&L Productions EG1ZVS EG*1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
Rijden:
16:3017:00ZVS H2d'ELFT H5De Wellen's-Gravendeel
17:1517:45ZVS H1SCOMZeehondDuck (SG) H2De Wellen's-Gravendeel
---18:10Sassenheim/Vivax CM*1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1PoelmeerOegstgeest
---18:30ZPC Numansdorp Da1Wave Da1De Wellen's-Gravendeel
09-10-202116:3017:00ZVS EG*1d'ELFT EG1De Wellen's-Gravendeel
---17:00Aquadraat (SG) Da1ZPC Numansdorp Da1De DoesLeiderdorp
16:0517:15d'ELFT H7ZVS H2KerkpolderDelft
Rijden: Harmen, Iwan en Sjoerd
20:0021:15Zwemvereniging Westland H2ZVS H1Maesemunde's-Gravenzande
Rijden:
16-10-2021---17:55Wave Da1ZPC Numansdorp Da1KerkpolderDelft
30-10-202115:1516:00ZZ&PC De Devel EG1ZVS EG*1De Hoge DevelZwijndrecht
Rijden:
---16:15ZVVS Da3ZPC Numansdorp Da1De KulkVlaardingen
---17:25ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1ZPS/BZC CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
17:3018:00ZVS H1Z&PC Rotterdam H5De Wellen's-Gravendeel
06-11-2021GND00:00ZVS EG*1De Kempvis EG1De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: te weinig spelers door corona binnen het team van ZVS
17:0018:00ZZ&PC De Devel H3ZVS H2De Hoge DevelZwijndrecht
Rijden:
07-11-2021---14:15Alkemade CM1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1De TweesprongRoelofarendsveen
Let op: Zondag
13-11-2021GND00:00ZVS H1De Linge/PCG (SG) H4De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: te weinig spelers door corona binnen het team van De Linge/PCG (SG) H4
---17:25ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1Z&PC De Gouwe CM1De Hoge DevelZwijndrecht
16:2517:30SVH EG1ZVS EG*1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
Rijden:
---20:10ZVL-1886 Center Da6ZPC Numansdorp Da1De ZijlLeiden
19:2020:25SVH H6ZVS H2Sportcentrum de WilgenringRotterdam
Rijden:
20-11-202114:4515:50SVH H5ZVS H1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
Let op: Nieuwe tijd / Rijden:
---16:45SVH/ZVVS/Delft CM1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1De KulkVlaardingen
---18:00ZPC Numansdorp Da1OZV Da1De Wellen's-Gravendeel
18:1518:45ZVS H2DWF H1De Wellen's-Gravendeel
27-11-2021GND00:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1Z&PC Rotterdam CM1De Hoge DevelZwijndrecht
Vervallen: te weinig spelers door corona binnen het team van ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 of Z&PC Rotterdam CM1
16:3017:00ZVS EG*1MNC Dordrecht EG1De Wellen's-Gravendeel
17:3018:45BZC H3ZVS H2De HofsteeBergambacht
Rijden: David, Fabian en Gerard
---20:45De Kempvis Da2ZPC Numansdorp Da1RivièrabadSpijkenisse
11-12-2021GND00:00Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2ZVS EG*1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZVS H1ZVVS H4De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00WP Residentie/DES CM 1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1ZuiderparkbadDen Haag
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZPC Numansdorp Da1Z&PC Rotterdam Da3De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZVS H2ZVVS H5De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
18-12-2021GND00:00Poseidon'56 EG1ZVS EG*1De FakkelRidderkerk
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZVS H1MNC Dordrecht H8De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00WZK CM*1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1SterrenbadWassenaar
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZPC Numansdorp Da1Rotterdam/Ragnar Da4De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZVS H2Z&PC Rotterdam/Ragnar H9De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
15-01-2022GND00:00ZVS EG*1SVH EG3De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Linge/PCG CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
16-01-2022GND00:00ZPB H&L Productions H7ZVS H2Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
22-01-2022GND00:00MNC Dordrecht EG3ZVS EG*1SportboulevardDordrecht
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZVS H1ZPB H&L Productions H6De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00WZC (SG) CM1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1De VeurZoetermeer
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZPC Numansdorp Da1Katwijk Da2De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
GND00:00ZVS H2Z&PC Rotterdam H7De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: coronavirus en avondlockdown
29-01-2022GND00:00MNC Dordrecht H8ZVS H1SportboulevardDordrecht
Vervallen: te weinig spelers door corona binnen het team van ZVS H1
GND00:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1WZK CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
Vervallen: te weinig spelers door corona binnen het team van ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 of WZK CM*1
---14:55Rotterdam/Ragnar Da4ZPC Numansdorp Da1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
16:3017:00ZVS EG*1Poseidon'56 EG1De Wellen's-Gravendeel
16:5017:55Z&PC Rotterdam/RagnarZVS H2Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
Rijden: Sjoerd, Stan en Stef
05-02-202216:3017:00ZVS EG*1ZPB H&L Productions EG1De Wellen's-Gravendeel
---17:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sassenheim/Vivax CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
---17:45ZPC Numansdorp Da1ZVL-1886 Center Da6De Wellen's-Gravendeel
17:2018:30SCOMZeehondDuck (SG) H2ZVS H1De RozenburchtRozenburg (ZH)
Rijden:
17:2518:30d'ELFT H5ZVS H2KerkpolderDelft
Rijden: David, Gerard en Yannick
12-02-202214:5016:00d'ELFT EG1ZVS EG*1KerkpolderDelft
Rijden:
---17:00ZPC Numansdorp Da1Aquadraat (SG) Da1De Wellen's-Gravendeel
17:1517:45ZVS H1Zwemvereniging Westland H2De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H2d'ELFT H7De Wellen's-Gravendeel
12-03-2022---16:30ZPS/BZC CM*1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1De HofsteeBergambacht
16:3017:00ZVS EG*1ZZ&PC De Devel EG1De Wellen's-Gravendeel
---17:45ZPC Numansdorp Da1ZVVS Da3De Wellen's-Gravendeel
17:3518:40Z&PC Rotterdam H5ZVS H1Sportfondsenbad R'dam-Noord's-Gravendeel
Rijden:
19-03-202215:3016:25ZPB H&L Productions H6ZVS H1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
Rijden:
16:3017:00ZVS EG*1MNC Dordrecht EG3De Wellen's-Gravendeel
---17:50ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1WZC (SG) CM1De Hoge DevelZwijndrecht
---19:15Katwijk Da2ZPC Numansdorp Da1AquamarKatwijk ZH
20-03-202214:4015:45Z&PC Rotterdam H7ZVS H2Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
Let op: Zondag | Rijden:
26-03-202214:3515:35De Kempvis EG1ZVS EG*1RivièrabadSpijkenisse
Rijden:
---17:55ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1Alkemade CM1De Hoge DevelZwijndrecht
17:0018:00ZVS H2ZZ&PC De Devel H3De Wellen's-Gravendeel
02-04-2022GND00:00ZVS H2SVH H6De Wellen's-Gravendeel
Vervallen: te weinig spelers SVH
16:3017:00ZVS EG*1SVH EG1De Wellen's-Gravendeel
---18:05Z&PC De Gouwe CM1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1De SniepGouda
17:1518:30De Linge/PCG (SG) H4ZVS H1BerenschotLeerdam
Rijden:
09-04-202214:2015:15DWF H1ZVS H2De LockhorstSliedrecht
Rijden: Fabian, Gerard en Iwan
17:3018:00ZVS H1SVH H5De Wellen's-Gravendeel
---18:30ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1SVH/ZVVS/Delft CM1De Hoge DevelZwijndrecht
---19:00OZV Da1ZPC Numansdorp Da1H2OHarmelen
16-04-202212:1513:00Waterpolotoernooi 'Pasen'bij ZV De KempvisRivièrabadSpijkenisse
eerste wedstrijd start 13:59 uur
23-04-2022---14:15Z&PC Rotterdam CM1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
---17:00ZPC Numansdorp Da1De Kempvis Da2De Wellen's-Gravendeel
17:1517:45ZVS H2BZC H3De Wellen's-Gravendeel
24-04-2022GND14:15MNC Dordrecht EG1ZVS EG*1SportboulevardDordrecht
Let op: zondag / vervallen i.v.m. te weinig spelers ZVS
12-06-2022---18:00Waterpolotoernooi Schuurman-BZC | 10 t/m 12-06-2022Heren 1 en Heren 2't Galgenveld (buitenbad)Borculo