Vacatures - wat kun je binnen onze vereniging doen?

Zwem- en Waterpolovereniging kan zonder vrijwilligers niet bestaan. Voor alles wat we bedenken, uitvoeren en ondernemen zijn we afhankelijk van de inzet van onze vrijwilligers. Zowel voor als achter de schermen gebeurt er natuurlijk veel meer en daarom hebben we uw hulp nodig! Vrijwilliger zijn werkt ook in ieders voordeel. Men raakt betrokken bij de vereniging, leert van elkaar en legt nieuwe contacten aan. Het geeft voldoening om samen aan projecten te werken en met elkaar de klus te klaren. 

Verenigingsdiensten.
Elk lid vanaf 16 jaar of een ouder van een lid onder de 16 jaar is verplicht per seizoen minimaal vier uur te besteden aan een (of meerdere) verenigingsdienst(en). Deze verenigingsdiensten zijn noodzakelijk, wegens een tekort aan vrijwilligers, om de vereniging draaiende te kunnen houden. Wanneer elk lid of ouder deze minimale bijdrage levert, zal de druk bij een aantal huidige vrijwilligers weggenomen kunnen worden. De vereniging loopt zo geen risico als deze vrijwilliger(s) plotseling om welke reden dan ook komt weg te vallen.

In het overzicht staan de momenteel bekende verenigingsdiensten en vacatures. Voor vragen en/of aanmelden kan ieder lid of ouder terecht bij de in het overzicht vermelde contactpersoon.

 Verenigingsdiensten [versie 05/10/2016]

 (Assistent) Jeugdtrainer Waterpolo M/V [versie 03/10/2018]